Kontakta oss

Vi drivs av att hjälpa företag nå sina mål vare sig det gäller den enskilda kampanjen eller en helhetsstrategi. På Hallands Nyheter hittar ni experter inom både traditionella och digitala medier som hjälper er i marknadsföringen.

[contact-form-7 404 "Hittades inte"]

Henrik Johansson
Försäljningschef

Telefon: 010-471 53 35
henrik.johansson@hn.se

Mattias Degermo
Digital strateg - Varberg

Telefon: 010-471 53 29
Mattias.degermo@hn.se

Marit Bengtsson
Medierådgivare - Varberg

Telefon: 010-471 53 23
marit.bengtsson@hn.se

Annelie Gustavsson
Medierådgivare - Varberg

Mobil: 010-471 53 50
annelie.gustavsson@varbergsposten.se

Ronnie Persson
Medierådgivare - Falkenberg

Telefon: 010-471 52 21
ronnie.persson@hn.se

Joakim Sjöhage
Medierådgivare - Varberg

Mobil: 010-471 53 65
joakim.sjohage@varbergsposten.se

Sophia Haddad Isaksson
Medierådgivare - Varberg

Telefon: 010-471 53 28
sophia.haddadisaksson@hn.se

Emma Askman
Medierådgivare - Varberg

Telefon: 010-471 53 93
emma.askman@varbergsposten.se

Annika Almér
Medierådgivare - Falkenberg

Telefon: 010-471 53 24
annika.almer@hn.se

Anna Lindahl
Medierådgivare - Varberg

Telefon: 010-471 53 25
anna.lindahl@hn.se

Linnea Ström
Medierådgivare - Falkenberg

Föräldraledig